Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Małe Wielkie Zmiany: Ostatnie granty zostały przyznane
2018-12-14
Granty rozdane, a ostatni innowatorzy pracują już nad testowaniem nowych rozwiązań. Miło nam poinformować, że zakończyliśmy nabór uzupełniający w Inkubatorze "Małe Wielkie Zmiany".

Od końca kwietnia prowadziliśmy nabór uzupełniający do Inkubatora, poszukując osób i organizacji zainteresowanych tworzeniem nowych rozwiązań otwierających rynek pracy osobom znajdującym się w szczególnie trudnej sytuacji. W tym czasie przyjęliśmy 18 podmiotów, oferując im wsparcie merytoryczne i organizacyjne przy opracowywaniu pomysłów. Innowatorzy pisali Projekty Innowacji, prezentowali rozwiązania przed Komisją, a na koniec uczestniczyli w dopracowywaniu szczegółów rozwiązań w ramach negocjacji. W listopadzie udało się zamknąć te działania dla ostatnich podmiotów. Wybrani innowatorzy testują już swoje rozwiązania, a ich efekty zobaczymy w ciągu najbliższych miesięcy.

Dziękujemy wszystkim osobom i podmiotom zaangażowanym rekrutację, tworzenie pomysłów, opracowywanie ich i konsultacje. Zapraszamy do śledzenia postępów wybranych inicjatyw. Informacje na ten temat będziemy udostępniać na naszej stronie oraz Facebooku Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych.