Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Porozmawiajmy o biznesie społecznym!
2019-02-18
Czy biznes może być społeczny?
Czy chęć pomocy innym i akcje społeczne mogą stać się dochodowe?
Zapraszamy na spotkanie przy kawie podczas którego porozmawiamy o łączeniu działań społecznych z działalnością gospodarczą.

Już 7 marca 2019 roku w Koninie! #KoninMiastoKobiet
 Porozmawiajmy o biznesie społecznym to spotkanie przy kawie podczas którego chcemy rozmawiać o łączeniu działań społecznych z działalnością gospodarczą. Czy to jest możliwe? Oczywiście, że tak!

Spotkanie ze spółdzielczyniami

Do stołu zapraszamy zarówno  praktyków w prowadzeniu biznesu  jak i osoby, które rozważają założenie przedsiębiorstwa.
W wydarzeniu wezmą udział przedstawicielki przedsiębiorstw społecznych z subregionu konińskiego: Anna Leśna- Szymańska (Konińska Spółdzielnia Socjalna Spektrum), Paulina Majdzińska (Spółdzielnia Socjalna Blues Hostel) oraz Iwona Maciejewska (Spółdzielnia Socjalna Komunalka). Porozmawiamy o spółdzielczości socjalnej, prowadzeniu firmy, organizacjach pozarządowych, działalności płatnej i odpłatnej, akcjach i kampaniach społecznych.

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną stworzeniem przedsiębiorstwa społecznego, działasz w sektorze ekonomii społecznej lub interesuje Cię łączenie działań społecznych z biznesem to spotkanie jest dla Ciebie!

Spotkanie już 7 marca, o godzinie 15:00 w kawiarni Kawka Karafka, która znajduje się przy Konińskim Bulwarze Nadwarciańskim.
W trakcie spotkania będzie możliwość zapoznać się z aktualną ofertą WOES, wsparcia merytorycznego i finansowego Ośrodka oraz skorzystać z bezpłatnych konsultacji z doradcami.
 
Zapisy na spotkanie:

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Zgłoszenia przyjmujemy mailowo (karolina.derezynska@spoldzielnie.org) do 6 marca 2019 roku (lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc). 
W tytule maila proszę wpisać „Spotkanie przy kawie 07.03.2019” a w treści proszę podać imię i nazwisko osób chcących uczestniczyć w spotkaniu. 
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny!
 
Wydarzenie jest realizowane w ramach inicjatywy Konin Miasto Kobiet! Serdecznie zapraszamy!