Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Nowe technologie a rozwój spółdzielczości
2019-05-07
W jaki sposób nowe technologie mogą wpłynąć na rozwój spółdzielczości? Zapraszamy na spotkanie poświęcone roli nowych technologii w rozwoju sektora, które odbędzie się 22 maja br. w Poznaniu,  w godzinach 11.00 - 14.00 w Centrum Konferencyjnym Ogrodowa 12. 
Analiza wykorzystania nowych technologii w procesie szkoleniowo-doradczym i opracowanie adekwatnych rozwiązań w tym obszarze to cel, jaki postawiło sobie międzynarodowe partnerstwo, w skład którego weszli przedstawiciele spółdzielni rolniczych, produkcyjnych oraz socjalnych, a także firmy specjalizujące się w rozwiązaniach z obszaru nowych technologii.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie koncepcja m.in. aplikacji mobilnej, gier edukacyjnych zaangażowanych społecznie, edukcyjnych filmów video czy infografik wspomagających proces szkoleniowy. Ważną jego częścią będzie dyskusja na temat specyfikacji tych produktów, tak aby ich ostateczne wersje były jak najlepiej dopasowane do potrzeb użytkowników. 

Program spotkania znajduje się w załączniku. 

Rejestracja możliwa jest przy wykorzystaniu tego linku: https://forms.gle/MV18WzKDJbYDaP5b9 

Spotkanie jest częścią działań w ramach projektu ToTcoop+i TECH. Więcej na temat projektu i jego założeń można przeczytać tutaj. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. 
Pliki do pobrania