Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
MAM PRACĘ/DAM PRACĘ
2019-06-19
Jak wspierać osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi na rynku pracy? Zapraszamy na spotkanie dotyczące innowacyjnych metod szkoleniowych dla ON, które odbędzie się  9 lipca 2019 roku w Poznaniu,  w godzinach 10.00 - 14.00 w Centrum Konferencyjnym Ogrodowa 12. 
- edit - 

Bardzo dziękujemy za duże zainteresowanie udziałem w wydarzeniu. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, w dniu dzisiejszych zamykamy rejestrację na wydarzenie. 
Więcej informacji: anna@spoldzielnie.org



Osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi na rynku pracy 
- wsparcie szkoleniowe! 

Już 9 lipca 2019 roku w Poznaniu, w Centrum Konferencyjnym Ogrodowa 12 odbędzie się spotkanie w ramach projektu Train INC* W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele organizacji realizujących wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami, w tym trenerzy specjalizujący się w realizacji szkoleń dla ON. 

Podczas spotkania zaprezentujemy rozwiązania i narzędzia wspierające proces szkoleniowy, które pomogą wspierać osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi na rynku pracy. 

 


W programie spotkania:

  • Sytuacja osób z niepełnosprawnościmi intelektualnymi na polskim rynku pracy - prezentacja
  • Case study: Spółdzielnia Socjalna Wspólny Sukces
  • Innowacje na rynku pracy - prezentacja narzędzi wspierających proces rekrutacji ON
  • Nowe technologie a wsparcie ON na rynku pracy - warsztat fokusowy


Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. 

Formularz zgłoszeniowy na spotkanie - tutaj


Program wydarzenia - tutaj


Serdecznie zapraszamy! 




*TRAIN-INC a dokładnie Achieving social inclusion of people with intellectual disability through an innovative cooperative learning training approach to europejski projekt mający na celu podniesienie poziomu zatrudnienia osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Projekt jest realizowany w ramach Programu ERASMUS+ 2014-2020 (Kluczowe Działanie 2 - Strategiczne partnerstwa wspierające innowacje w dziedzinie edukacji dorosłych).


Cele projektu:

1) Udoskonalenie ścieżki szkoleniowej w zakresie włączenia społecznego dla osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Wsparcie procesu szkoleniowego innowacyjnymi metodami opartymi o metody wspólnego uc zenia się. Wzmocnienie dzięki temu udziału osób z niepełnosprawnościami w procesie nauczania i uczenia się.

2) Wzmacnianie osób odpowiedzialnych za szkolenia dedykowane osobom z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Wypracowanie metodologii wspólnego uczenia się wraz z jej instrumentami i narzędziami.

 
Więcej informacji o projekcie: tutaj