Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Edukacja - warsztat kreatywny dla nauczycieli i eduktorów nieformalnych
2019-10-21

Aktualizacja - rejestracja na wydarzenie jest już zamknięta (29.10.2019). Wyczerpany limit miejsc - dziękujemy za rejestrację. 
Serdecznie zapraszamy nauczycieli, doradców zawodowych, edukatorów i edukatorki nieformalne do udziału w warsztatach kreatywnych z obszaru przedsiębiorczości społecznej, które odbędą się w środę 13 listopada w Koninie, w siedzibie Wielkopolskiego Ośrodka Ekonomii Społecznej.  

Aktualizacja

Uprzejmie informujemy, że rejestracja na wydarzenie została zamknięta. Wszystkim zgłoszonym serdecznie dziękujemy - potwierdzenia udziału zostały przesłane mailowo. Uczestnicy i uczestniczki warsztatów będą mieli możliwość przestestowania już istniejących narzędzi upowszechniających przedsiębiorczość społeczną wśród uczniów oraz włączenia się w dyskusję na temat nowych narzędzi i sposobów włączania przedsiębiorczości społecznej w edukację fomalną i nieformalną.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/d/16SXLcQ-LUNyCPjGqlZU4hWaoojCyXp2AKILdJDdUgmw/edit

Zapraszamy serdecznie!

Na zgłoszenia czekamy do 10 listopada. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w warsztatach będzie decydować kolejność zgłoszeń. Uczestnicy i uczestniczki otrzymają wynagrodzenie w postaci bonów podarunkowych. 

Organizator: Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych, www.spoldzielnie.org

Osoba do kontaktu: Anna Dranikowska, anna@spoldzielnie.org, tel.  503 742 305