Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Generator Dostępności: nowy projekt grantowy SNRSS
2019-12-04
Zainspiruj się do działania! Inkubator Innowacji Społecznych "Generator Dostępności" zaczyna swoją działalność i otwiera nowe możliwości! Zajrzyj na nową stronę internetową i śledź nas na Facebooku!
"Generator Dostępności" skupia się na tematyce rozwiązywania problemów osób starszych i osób z niepełnosprawnościami. To miejsce dla ludzi, którzy znają ich problemy, są zaangażowani i szukają nowych możliwości podejścia do współczesnych wyzwań.

Już w grudniu rozpocznie się pierwszy nabór w ramach programu grantowego (średnio 35 tys. zł na mikroinnowacje), ale już dziś można zapoznać się z podejmowaną tematyką i zacząć śledzić Inkubator w Internecie.

Strona internetowa Inkubatora

Na stronie internetowej znajdziecie wszystkie niezbędne materiały i informacje o sposobie działania Inkubatora. Dostępna jest również sekcja z inspiracjami, w której udostępniono ciekawe projekty i materiały pogłębiające wiedzę.
Fanpage "Innowatorzy społeczni"

To nie tylko strona informująca o działaniach Inkubatora i wspieranych inicjatyw, ale również kanał, za pośrednictwem będzie się można zainspirować do nowych aktywności. Udostępniane będą historie ciekawych ludzi, przykłady oryginalnych projektów oraz interesujące fakty wokół tematyki dostępności.
facebook.com/innowatorzy
Projekt Inkubator Innowacji Społecznych Generator Dostępności jest realizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych w partnerstwie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.