Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
WORKK – nabór wniosków MŚP na dofinansowane usług rozwojowych
2020-05-08

14 maja 2020 r. rozpocznie się runda nr 1/2020 naboru wniosków MŚP na dofinansowanie usług rozwojowych w ramach Projektu "NASTAW SIĘ NA ROZWÓJ - oferta rozwoju kwalifikacji i kompetencji MŚP z podregionu poznańskiego i ich pracowników". Z uwagi na trwające przygotowania, informujemy że rejestracja w systemie będzie możliwa od 12 maja 2020 r. od godz. 12.00.

Kryteria naboru:

  1. Nabór skierowany jest wyłącznie do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z podregionu poznańskiego (powiaty: obornicki, poznański, szamotulski, średzki, śremski)Nabór skierowany jest wyłącznie do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z podregionu poznańskiego (powiaty: obornicki, poznański, szamotulski, średzki, śremski)
  2. Nabór skierowany do MŚP, które wykorzystają przyznane środki na usługi realizowane zdalnie*
  3. Limit dofinansowania wraz z wkładem własnym na pracownika wynosi: 6 250,00 zł
  4. W naborze obowiązują poniższe limity dofinansowania na jedno przedsiębiorstwo:
    • dla mikro przedsiębiorstw – 31 250,00 zł.
    • dla małych przedsiębiorstw – 62 500,00 zł
    • dla średnich przedsiębiorstw – 93 750,00 zł.

Ważność dofinansowania: 60 dni od daty podpisania umowy wsparcia.

*Przypominamy, że w związku z opublikowaniem dniu 30.03.2020 Wytycznych na stronie Operator przygotował Suplement do Regulaminu wsparcia dot. realizacji usług w formie zdalnej i ich kwalifikowalności w ramach pn. „Nastaw się na rozwój – Oferta Rozwoju Kwalifikacji i Kompetencji MŚP z podregionu poznańskiego i ich pracowników”. Prosimy o zapoznanie się z Suplementem do Regulaminu, który jest dostępny w plikach do pobrania. Dopuszczalne jest dofinansowanie usług w formie stacjonarnej pod warunkiem wzięcia przez MŚP pełnej odpowiedzialności za zapewnienie wszystkim uczestnikom bezpieczeństwa.

Jednocześnie informujemy, że z uwagi na zaistniałą sytuację wszystkie wymagane dokumenty związane z podpisaniem umów będą przekazywane w formie korespondencyjnej. Szczegóły będą ustalane telefonicznie z MŚP po akceptacji zgłoszonych wniosków.

Dodatkowe informacje i dokumenty znajdują się na stronie internetowej https://workk.com.pl/