Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Włącznik Innowacji Społecznych - nabór do 18 lutego
2021-02-03
Przed nami jeszcze tylko dwa tygodnie naboru zgłoszeń w projekcie Włącznik Innowacji Społecznych. Celem projektu jest stworzenie i wdrożenie nowych rozwiązań z obszaru włączenia społecznego dla osób w trudnej sytuacji (osób z niepełnosprawnościami, osób starszych, oddalonych od rynku pracy). 
Włącznik jest ogólnopolskim inkubatorem, w którym wspieramy w rozwoju małe, realizowane pierwszy raz w kraju projekty dotyczące włączenia społecznego osób w trudnej sytuacji. Oferujemy granty o średniej wartości 32 tys. zł, które pozwalają na opracowanie materiałów oraz półroczne przetestowanie innowacji u siebie lokalnie.

Do 18 lutego 2021 roku trwa II tura naboru zgłoszeń w projekcie. 
Celem projektu jest skuteczne wsparcie rozwoju innowacyjnych rozwiązań (tzw. mikro-innowacji) w obszarze włączenia społecznego w całej Polsce.

Poprzez "włączenie społeczne" rozumiemy: 
- działania w zakresie integracji społecznej i zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym;
- działania na rzecz wsparcia osób w trudnej sytuacji życiowej (w tym zwalczania ubóstwa);
- ułatwienia dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych.

Zgłoszenie wraz z odpowiednimi Kartami Innowacji należy przesłać na adres: innowacje@rops.poznan.pl. Przed wysyłką zachęcamy do kontaktu, konsultacji pomysłu. 


Zachęcamy do udziału w spotkaniach przygotowawczych – warsztatach innowacji – podczas których można poznać narzędzia pomagające rozwijać innowacyjne pomysły. Link do rejestracji: https://tiny.pl/rjqhnWięcej informacji o Inkubatorze Innowacji Społecznych Włącznik i obecnym naborze znajduje się na stronie: ROPS Poznań


Zapraszamy do kontaktu

Agata Siwek agata.siwek@rops.poznan.pl

Marta Ratajczak marta.ratajczak@rops.poznan.pl

Tel. 061 856 73 20