Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Projekt ustawy o ekonomii społecznej – konsultacje z udziałem przedsiębiorstw społecznych
2021-06-02
Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej opublikowało projekt ustawy o ekonomii społecznej. Czy to projekt, na jaki czekały przedsiębiorstwa społeczne i podmioty ekonomii społecznej? Zapraszamy na spotkanie konsultacyjne 11 czerwca 2021 r. o godzinie 10.00
Celem spotkania jest przedstawienie i omówienie rozwiązań zaproponowanych w ustawie, a także dyskusja w gronie PS i PES na temat propozycji wskazanych w projekcie ustawy a w konsekwencji aktywne włączenie przedsiębiorstw społecznych i podmiotów ekonomii społecznych w konsultacje.

Planowane spotkanie jest wyjątkowe z dwóch powodów – po pierwsze jest ono adresowane przede wszystkim do spółdzielni socjalnych i innych przedsiębiorstw społecznych oraz podmiotów ekonomii społecznej, po drugie - jest organizowane w wyjątkowym partnerstwie – obok Stowarzyszenia współorganizatorami są Ogólnopolski Związek Rewizyjny Spółdzielni Socjalnych oraz Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. Spotkajmy się w szerokim gronie, porozmawiajmy, przeanalizujmy ten projekt i zaproponujmy rekomendacje.

Serdecznie zapraszamy! 


Spotkanie zorganizowane zostanie w formie zdalnej (ZOOM), liczba miejsc jest ograniczona.
Szczegółowy program oraz formularz informacyjny znajdziecie pod tym linkiem