Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Czujecie bluesa? Spółdzielnia Socjalna Blues Hostel i wszystko gra!
2014-08-04
Rozpoczynamy ESkapadę w Koninie. Dzisiaj Blues Hostel, czyli miłe miejsce, gdzie nocleg to melodia.
Konin jest położony jest na trasie Warszawa-Poznań, która stanowi część  międzynarodowej Berlin-Moskwa. Co czyni z tego miasta bardzo dobry punkt wypadowy. Może nawet warto pomyśleć aby wstąpić do Konina w ramach przerwy w trasie. A jeśli tak się stanie to warto wybrać się na Starówkę. Ta niedoceniana w czasach PRL część miasta przeżywa swoje odrodzenie.

Właśnie to miejsce twórcy spółdzielni wybrali na swój Hostel. Blues Hostel położony jest w najpiękniejszej – naszym zdaniem- części Konina. Nowo powstały obiekt oferuje nam 17 miejsc noclegowych.  Aneks jadalny to również super udogodnienie. Po przespanej nocy można zamówić śniadanie, tak więc dla każdego coś miłego. Hostel jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a więc żadnych ograniczeń. 

Dlaczego blues? Bo w Koninie odbywają się od 2010 roku BLUESONALIA. I naprawdę można to poczuć. Wnętrza hostelu są pełne akcentów muzycznych i można poczuć co w Koninie piszczy.

Konin oferuje o wiele więcej. Warto zatrzymać się w Hostelu i czerpać z tego co oferuje miasto. Bądźcie na bieżąco, będziemy Wam przybliżać jakie jeszcze atrakcje kryje Konin.http://blueshostel.pl
ul. 3 Maja 1-3
62-500 Konin
tel. +48 511 177 499
e-mail: blueshostel@gmail.com