Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
TRIO: Trzecie Międzynarodowe Spotkanie Projektowe w Wilnie
2017-09-04
Stolica Litwy, Wilno to kolejny punkt na mapie międzynarodowych wyjazdów naszego zespołu. Tym razem pracujemy nad edukacją! Kształcenie zawodowe to przedmiot Projektu Trio2Success, który jest jednym z dwóch projektów Erasmus+ (realizowaliśmy również ToTCOOP+i), w których bierze udział Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych.

Nasze Stowarzyszenie jest liderem projektu, który realizujemy w partnerstwie z Cometa Formazione z Włoch, Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną Rejonu Wileńskiego z Litwy oraz Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży z Poznania.

W ramach działań projektowych odwiedzaliśmy już Włochy, gdzie w Como odbyło się m.in. drugie spotkanie partnerów oraz gościliśmy zespół projektu w Polsce. W Wilnie w ramach tego projektu będziemy już po raz drugi. Podczas pierwszej wizyty poznawaliśmy dobre praktyki, teraz będziemy omawiać, tworzyć i dyskutować. 

Celem wizyty, która odbędzie się w dniach 5.09.2017-8.09.2017 jest Trzecie Międzynarodowe Spotkanie Projektowe.

Podczas tych kilku dni omówione zostaną dotychczasowe rezultaty projektu i wypracowane materiały oraz cele jakie jeszcze ma do wypracowania zespół Projektu.  Wśród nich jest Konferencja podsumowująca projekt, która odbędzie się 28 września 2017 roku w Poznaniu.

Więcej informacji, oraz relację zdjęciową z wyjazdu można znaleźć na FB Projektu