Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Projekt Społecznie przede wszystkim! Debata - usługi społeczne.
2018-06-18
Serdecznie zapraszamy do udziału w debacie, która odbędzie się 21 czerwca 2018 roku w Warszawie. Celem spotkanie będzie przedstawienie wypracowanych w projekcie Społecznie przede wszystkim! Usługi społeczne w rękach podmiotów ekonomii społecznej - efektywne mechanizmy zlecania na bazie doświadczeń zagranicznych jednostek samorządu terytorialnego rozwiązań. 
Jako lidera projektu Społecznie przede wszystkim! Usługi społeczne w rękach podmiotów ekonomii społecznej - efektywne mechanizmy zlecania na bazie doświadczeń zagranicznych jednostek samorządu terytorialnego*, jak również  w imieniu wszystkich partnerów projektu, tj. Departamentu Ekonomii Społecznej i Solidarnej w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Petera Wolkowinskiego i Reseau des collectivites Territoriales pour une Economie Solidaire, zapraszamy Państwa do udziału w debacie, której celem będzie przedstawienie wypracowanych w projekcie rozwiązań.

Spotkanie odbędzie się w dniu 21 czerwca br., o godz. 11.30 w sali nr 400A w budynku Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej przy ul. Żurawiej 4a. 

Zgłoszenie udziału w debacie prosimy przesyłać na adres anna.moskwa@mrpips.gov.pl do 20 czerwca 2018 roku. 

*W ramach działach projektowych wypracowywano i wdrażono nowe rozwiązania w zakresie realizacji polityk publicznych powstałych w wyniku współpracy z partnerami francuskimi w temacie zakładającym zwiększenie liczby usług społecznych świadczonych przez podmioty ekonomii społecznej. Zaproszenie debata 21 czerwca 2018 PDF
Więcej informacji o projekcie tutaj