Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności / Aktualności
Małe Wielkie Zmiany: Wyniki pierwszego etapu oceny merytorycznej w III turze naboru zgłoszeń
2017-09-21
Przedstawiamy wyniki pierwszego etapu oceny merytorycznej zgłoszeń do Projektu "Małe Wielkie Zmiany" w ramach III tury naboru. Ocenie podlegały wyłącznie zgłoszenia, które pozytywnie przeszły ocenę formalną. Spośród 34 innowatorów społecznych 25 otrzymało ocenę pozytywną i zostało zaproszonych do II etapu oceny merytorycznej.
Małe Wielkie Zmiany: Wyniki oceny formalnej w III turze naboru zgłoszeń
2017-09-14
Przedstawiamy wyniki oceny formalnej II tury naboru zgłoszeń do Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany". Ocenie podlegały wyłącznie podpisane zgłoszenia otrzymane w wersji papierowej.
Małe Wielkie Zmiany: III tura naboru zgłoszeń - ogłoszenie o naborze
2017-07-07
Szansa dla ludzi z inicjatywą! Ogłaszamy III turę naboru do Inkubatora „Małe Wielkie Zmiany”. Projekt służy aktywizacji zawodowej osób oddalonych od rynku pracy. Poszukujemy osób, organizacji, instytucji i firm, które chcą tworzyć nowe, bardziej efektywne rozwiązania. Innowatorom zapewniamy wsparcie merytoryczne, organizacyjne oraz finansowe. Nie oczekujemy gotowych pomysłów, a zaangażowania i znajomości sytuacji wybranej grupy. Zgłoś się do nas do 31 sierpnia 2017 r.!
Małe Wielkie Zmiany: Zainspiruj się do działania! Warsztaty w Poznaniu, Łodzi i Warszawie
2017-06-29
Każdego dnia zwykli ludzie zmieniają świat na lepszy w jego najodleglejszych zakątkach. Niesamowite historie małych sukcesów będzie można poznać na warsztatach prowadzonych przez podróżniczkę i trenerkę Annę Książek. W ich trakcie będzie można również poznać narzędzia przydatne przy tworzeniu własnych projektów, a także założenia i możliwości, jakie daje Inkubator Innowacji Społecznych "Małe Wielkie Zmiany". Warsztaty odbędą się w lipcu w Poznaniu, Łodzi i Warszawie.
Wiemy jak tworzyć innowacje! Nagroda dla Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany"
2017-06-06
Z przyjemnością informujemy, że nasz Inkubator "Małe Wielkie Zmiany" został nagrodzony w konkursie POLISHOPA HONEYCOMBS AWARD 2017 w kategorii "Projekt społeczny". Celem konkursu jest wyróżnienie na forum międzynarodowym najlepszych polskich inicjatyw opartych na metodyce Design Thinking.
Małe Wielkie Zmiany: Wyniki oceny Projektów Innowacji w I turze naboru
2017-06-05
Przedstawiamy wyniki oceny Projektów Innowacji w I turze naboru do Inkubatora Małe Wielkie Zmiany.
Małe Wielkie Zmiany: Wyniki oceny formalnej Projektów Innowacji w II turze naboru
2017-05-30
Przedstawiamy wyniki oceny formalnej Projektów Innowacji w II turze naboru do Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany".
Małe Wielkie Zmiany: Relacja z sesji Design Thinking Jam
2017-04-04
W ostatni piątek rozpoczęliśmy pracę z piętnastką innowatorów wyłonionych w drugiej turze naboru do Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany". Na sesję Design Thinking Jam w Poznaniu zjechali się ludzie z całej Polski, od Bielska-Białej i Krakowa po Szczecin i Gdynię.
Małe Wielkie Zmiany: Wyniki drugiego etapu oceny merytorycznej zgłoszeń w II turze naboru
2017-03-23
Przedstawiamy wyniki oceny merytorycznej zgłoszeń w II turze naboru do Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany". Ocenie podlegały wyłącznie zgłoszenia, które pozytywnie przeszły pierwszy etap oceny merytorycznej. Spośród 21 innowatorów 15 otrzymało ocenę pozytywną i zostało zaproszonych do dalszej pracy w Inkubatorze.
Małe Wielkie Zmiany: Wyniki oceny formalnej Projektów Innowacji w I turze naboru
2017-03-07
Przedstawiamy wyniki oceny formalnej Projektów Innowacji w I turze naboru do Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany".
Małe Wielkie Zmiany: Wyniki pierwszego etapu oceny merytorycznej w II turze naboru zgłoszeń
2017-03-06
Przedstawiamy wyniki pierwszego etapu oceny merytorycznej zgłoszeń do Projektu "Małe Wielkie Zmiany" w ramach II tury naboru. Ocenie podlegały wyłącznie zgłoszenia, które pozytywnie przeszły ocenę formalną. Spośród 40 innowatorów społecznych 21 otrzymało ocenę pozytywną i zostało zaproszonych do II etapu oceny merytorycznej.
Małe Wielkie Zmiany: Wyniki oceny formalnej w II turze naboru zgłoszeń
2017-02-27
Przedstawiamy wyniki oceny formalnej II tury naboru zgłoszeń do Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany". Ocenie podlegały wyłącznie podpisane zgłoszenia otrzymane w wersji papierowej. Spośród 44 innowatorów 40 otrzymało ocenę pozytywną. Oznacza ona, że zgłoszeniodawca przechodzi do drugiego etapu naboru (oceny merytorycznej).
Małe Wielkie Zmiany: Ciekawe fakty o II naborze
2017-02-08
Do ostatniej chwili spływały do nas zgłoszenia elektroniczne w II turze naboru w Inkubatorze "Małe Wielkie Zmiany". Łącznie otrzymaliśmy ich 45. Rozpoczynamy etap oceny formalnej, ale już teraz możemy przedstawić najciekawsze informacje o tym naborze, osobach, które do nas dotarły, i zgłoszonych problemach.
Małe Wielkie Zmiany: Ostatnie dni na Twoje zgłoszenie
2017-01-31
Zostały już ostatnie dni na przesyłanie zgłoszeń do Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany". Na formularze online czekamy już tylko do 5 lutego!
Małe Wielkie Zmiany: II tura naboru zgłoszeń - ogłoszenie o naborze
2017-01-04
Szansa dla ludzi z inicjatywą - ogłaszamy II turę naboru do Inkubatora Małe Wielkie Zmiany.
W naszym projekcie chcemy znaleźć rozwiązania, które w lepszy sposób pomogą osobom oddalonym od rynku pracy. Innowatorom zapewniamy wsparcie merytoryczne, organizacyjne oraz finansowe. Skorzystaj z okazji i dołącz do nas, przysyłając swoje zgłoszenie.
Małe Wielkie Zmiany: Warsztaty Design Thinking w Gdańsku, Szczecinie i Krakowie
2016-12-30
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty Design Thinking, które odbędą się w styczniu w Gdańsku, Szczecinie i Krakowie! To szansa, żeby zapoznać się z metodologią tworzenia innowacji, poznać ciekawych ludzi i dowiedzieć, jak można pozyskać środki na nowatorskie projekty w obszarze aktywizacji zawodowej osób oddalonych od rynku pracy.
Małe Wielkie Zmiany: Sieciujemy się i dzielimy wiedzą
2016-12-28
Jak najlepiej rozpoznać odbiorców? Jakie problemy rozwiązują innowatorzy społeczni na świecie? Jak zorganizować działania, gdzie można znaleźć wsparcie i co może zaskoczyć podczas pracy nad nowymi projektami? Tego można było się dowiedzieć podczas ostatnich wydarzeń organizowanych w ramach Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany".
Małe Wielkie Zmiany: Wyniki drugiego etapu oceny merytorycznej zgłoszeń
2016-12-12
Przedstawiamy wyniki oceny merytorycznej zgłoszeń w I turze naboru do Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany". Ocenie podlegały wyłącznie zgłoszenia, które pozytywnie przeszły pierwszy etap oceny merytorycznej. Spośród 22 innowatorów 15 otrzymało ocenę pozytywną i zostało zaproszonych do dalszej pracy w Inkubatorze.
Małe Wielkie Zmiany: Seminarium o innowacjach społecznych
2016-12-06
Odkrywaj z nami świat innowacji społecznych! 16 grudnia w Poznaniu odbędzie się seminarium Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany", które dostarczy Ci potężnej dawki informacji na ten temat. W kilka godzin poznasz inspirujące przykłady z całego świata, narzędzia, które pomogą Ci rozwijać nowe przedsięwzięcia oraz możliwości, jakie oferuje nasz Inkubator. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zapisy już ruszyły!
Małe Wielkie Zmiany: Wyniki pierwszego etapu oceny merytorycznej w I turze naboru zgłoszeń
2016-11-29
Przedstawiamy wyniki pierwszego etapu oceny merytorycznej do Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany". Ocenie podlegały wyłącznie zgłoszenia, które pozytywnie przeszły ocenę formalną. Spośród 48 innowatorów społecznych 22 otrzymało ocenę pozytywną i zostało zaproszonych do II etapu oceny merytorycznej.
Małe Wielkie Zmiany: Wyniki oceny formalnej w I turze naboru zgłoszeń
2016-11-24
Przedstawiamy wyniki oceny formalnej I tury naboru zgłoszeń do Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany". Ocenie podlegały wyłącznie podpisane zgłoszenia otrzymane w wersji papierowej. Spośród 54 innowatorów 48 otrzymało ocenę pozytywną. Oznacza ona, że zgłoszeniodawca przechodzi do drugiego etapu naboru (oceny merytorycznej).
Małe Wielkie Zmiany: Ciekawe fakty o I naborze
2016-11-22
Zakończyliśmy I turę naboru do Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany". Trwa jeszcze etap oceny formalnej zgłoszeń, ale już teraz możemy przedstawić najciekawsze fakty na temat innowatorów i charakteru ich zgłoszeń.
Małe Wielkie Zmiany: Rekrutacyjny sukces Inkubatora
2016-11-10
Jesień należy do innowatorów! Aż 60 zgłoszeń wpłynęło w pierwszej turze naboru do Inkubatora "Małe Wielkie Zmiany". Zespół projektowy pracuje teraz nad ich oceną formalną. Czego w najbliższym czasie mogą spodziewać się innowatorzy?
Zapytanie ofertowe – organizacja sesji design thinking
2016-11-02
Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych zwraca się z zapytaniem ofertowym dotyczącym organizacji czterech 7-godzinnych Design Thinking Jam dla uczestników Projektu „Małe Wielkie Zmiany – sieć rozwoju innowacji społecznych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa IV Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.1. Innowacje społeczne, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Małe Wielkie Zmiany: Warsztaty Design Thinking w Warszawie
2016-10-26

Zastanawiasz się, jak można sprawniej przygotowywać ludzi do pracy? Obserwujesz bariery, które utrudniają bliskim Ci ludziom znalezienie i utrzymanie pracy? Chcesz się zainspirować i dowiedzieć jak kreatywnie szukać rozwiązań dla społecznych wyzwań? Przyjdź 2 listopada w Warszawie na bezpłatny warsztat.

Małe Wielkie Zmiany: Ogłoszenie o naborze
2016-09-26
Wspieramy ludzi z inicjatywą! Chcemy znaleźć rozwiązania, które w lepszy sposób pomogą osobom oddalonym od rynku pracy. Zapewniamy wsparcie merytoryczne, organizacyjne oraz finansowe. Ogłaszamy nabór do Inkubatora Małe Wielkie Zmiany! Skorzystaj z okazji i dołącz do nas!
Małe Wielkie Zmiany: Zapisz się na inspirujące warsztaty
2016-09-21
Zapisy na inspirujące warsztaty z PwC rozpoczęte! Poznaj kreatywne sposoby rozwiązywania problemów społecznych i dowiedz się, jak wykorzystać je w praktyce. W październiku zapraszamy do Poznania, Wrocławia i Bydgoszczy. Warto skorzystać z okazji!
Wycena pracy wolontariusza – członka Komisji Oceny Innowacji
2016-09-01
Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych zwraca się z zapytaniem cenowym dotyczącym świadczenia usług wolontariackich polegających na uczestniczeniu w pracach Komisji Oceny Innowacji w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa IV Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.1. Innowacje społeczne, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Małe Wielkie Zmiany: Przygotowania do pierwszej tury naboru
2016-08-24
Przygotowania do realizacji projektu "Małe Wielkie Zmiany" idą pełną parą! Na naszej stronie internetowej znajdziecie już wskazówki dotyczące projektu: czego dotyczy, jaka jest jego specyfika, jak można wziąć udział i jak wyglądają kolejne etapy. Publikujemy również pierwsze terminy rekrutacji i warsztatów.
Partnerzy