Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności / Aktualności
T2S: Relacja z Drugiego Międzynarodowego Spotkania Partnerów
2017-04-12

W dniach 29.03 – 1.04. 2017 w Como odbyło się 2. Międzynarodowe Spotkanie Partnerów prktu Trio 2 Success. 

T2S: Drugie Międzynarodowe Spotkanie Projektowe
2017-03-28

W dniach 29.03-1.04 br. w Como, we Włoszech odbędzie się drugie międzynarodowe spotkanie projektowe partnerów projektu Trio 2 Success. 

T2S: Zbiór scenariuszy dla doradców zawodowych oraz osób pracujących z młodzieżą
2017-03-02
Miło nam poinformować, że w siedzibie Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych oraz Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży dostępna jest drukowana wersja publikacji: Zbiór scenariuszy dla doradców zawodowych oraz osób pracujących z młodzieżą.
 
Program Eramsus + obchodzi 30 lat!
2017-02-14

Studenckie wymiany w ramach programu Erasmus oraz jego następcy, czyli programu Erasmus+, są organizowane w Europie już od 30 lat. Ale Erasmus + to coś znacznie więcej niż tylko wymiana studentów. To szereg działań, w które angażuje się również nasze Stowarzyszenie. 

Relacja: Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych
2016-12-15

7 grudnia 2016 roku w Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu odbyło się wydarzenie: Zawodowo. Przedsiębiorczo. Społecznie! Jego celem była promocja przedsiębiorczości oraz przedsiębiorczości społecznej wśród młodzieży ze szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Organizatorami wydarzenia były zespoły Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych oraz Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży. 

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych
2016-12-06
Zapraszamy na spotkanie w ramach Europejskiego Umiejętności Zawodowych! Celem wydarzenia: Zawodowo. Przedsiębiorczo. Społecznie! jest promocja przedsiębiorczości i przedsiębiorczości społecznej wśród uczniów szkół zawodowych, a także przedstawienie i przetestowanie wypracowanych do tej pory rezultatów projektu Trio2Succes. 
Trio2Success - jesteśmy na półmetku!
2016-11-14

Na początku listopada minęła dokładnie połowa czasu przeznaczonego na realizację projektu Trio2Success. Co udało się przez ten czas wypracować?

Trio2Success: wizyta studyjna w Polsce
2016-11-03

W dniach 17 – 23 października br. odbyła się trzecia i ostatnia już wizyta studyjna w zrealizowana w ramach projektu Trio2Succes. Organizatorami spotkania było Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych oraz Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży. Wzięli w niej udział przedstawiciele wszystkich partnerów. 

Trio2Succes - zbiór scenariuszy dla doradców zawodowych oraz osób pracujących z młodzieżą
2016-09-14

Miło nam przedstawić Państwu Zbór scenariuszy dla doradców zawodowych oraz osób pracujących z młodzieżą. To pierwszy z 5 produktów, jakie zostaną wypracowane podczas realizacji projektu Trio2Succes. 

Trio2succes – wizyta studyjna we Włoszech
2016-07-12

W połowie czerwca 2016 roku, we włoskim Como, w Cometa Formazione odbyła się druga z trzech zaplanowanych w projekcie Erasmus+ - Trio 2 Success wizyt studyjnych. Na trwające tydzień spotkanie projektowe złożyły się prelekcje, prezentacje i warsztaty terenowe. 

Trio2succes – wizyta studyjna w Wilnie
2016-02-25

Trwa pierwsza z trzech wizyt studyjnych zaplanowanych w projekcie Erasmus+ - Trio 2 success. Przedstawiciele Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych spotkali się z partnerami: Cometa Formazione, Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną Rejonu Wileńskiego oraz Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży z Poznania. To dobry moment, żeby odpowiedzieć więcej o samym projekcie.

Partnerzy